Soutěže

Výhercem jarní soutěže v březnu 2017 se stak L.R. z Kopřivnice. Gratulujeme!


Nová jarní soutěž 2017

Objednejte během měsíce března 2017 produkty za více než 1 000,- Kč a budete zařazeni do soutěže o víkendový pobyt na wellness chatě (sauna, whirlpool, tenis) u lesa ve Zdravé Vodě v termínu  21.-23.4.2017 pro sebe a svou rodinu (4-5 osob). Soutěž končí 31.3.2017. Čím vícekrát nakoupíte, tím se zvyšuje Vaše šance na výhru.

Hodně štěstí!


 

 


Výhercem Nové letní soutěže 2015 je p. M. Fabián, Praha. Gratulujeme!!!


 

 

Nová letní soutěž 2015

Objednejte během měsíce srpna a září 2015 produkty za více než 1 000,- Kč a budete zařazeni do soutěže o víkendový pobyt na wellness chatě (sauna, whirlpool, tenis) u lesa ve Zdravé Vodě v termínu  9.-11.10.2015  ( změna ternínu z 2.-4..10.2015). Soutěž končí 20.9.2015. Čím vícekrát nakoupíte, tím se zvyšuje Vaše šance na výhru.

Hodně štěstí!

 


  Výhercem únorové soutěže 2015 se stal p. J.T., Hrádek nad Nisou - Gratulujeme!!!


Nová soutěž  únor 2015

Objednejte během měsíce února 2015 produkty za více než 1 000,- Kč a budete zařazeni do soutěže o víkendový pobyt na wellness chatě u lesa ve Zdravé Vodě v termínu 27.-29.3.2015 pro sebe a své blízké (max. 8 osob). Soutěž končí 28.2.2015. Čím vícekrát nakoupíte, tím se zvyšuje Vaše šance na výhru.

Hodně štěstí!

mapa Zdravá Voda         

                          


Výherci soutěže  2014 jsou:

R. Borošová, Praha 9

A. Chmelíková, Praha

M. Carvanová, Praha 5

Blahopřejeme!!!

Soutěž pro naše zákazníky se Septilinem září 2014!

Připravte se na sychravý podzim a podpořte svoji imunitu.
Septilin bojuje proti infekci. Působí blahodárně na horní a dolní cesty dýchací, na alergická onemocnění dýchacích cest a jako prevence recidivy infekce.

Zkušenosti zákazníků:


~Dobrý den,
jelikož jsem trpěla vždy na hnisavé angíny a to opravdu velmi akutního stavu a nic jiného než antibiotika mi nepomohlo, rozhodla jsem se užívat Septilin od Himalaya. Musím říci, že během tříměsíčního užívání tohoto přípravku, jsem neměla ani náznak na angínu ani na jakékoli virové onemocnění, a to navíc v zimních měsících. Septilin tedy mohu jen doporučit.
P.
~Můj partner bere od října jednu až dvě tablety Septilinu denně a celou zimu zvládl bez rýmy, která ho často trápila. I bolestivosti v krku se zbavil. Dříve stále používal různé nosní kapky, které stejně moc nepomáhaly. Je rád, že konečně nemá červený odřený nos.
A.K.

Nakupte během měsíce září  2014 v našem e-shopu produkt Septilin a budete automaticky zařazeni  do soutěže o  tři balíčky produktů firmy Himalaya Herbals.

Čím vícekrát nakoupíte, tím se zvyšuje vaše šance na výhru.


 

Napsala nám výherkyně soutěže leden, únor 2014: 

Když jsme se s dcerou rozhodly, že po zimě uděláme něco pro svůj organismus, našly jsme si na internetu produkty firmy Himalaya. Složení produktů se nám líbilo, cena byla také přijatelná, tak bylo rozhodnuto. Při objednávce jsme si všimly soutěže o víkendový pobyt ve Zdravé Vodě. Ze zvědavosti jsme si prohlédly fotografie chaty, kde měl být pobyt a vesele se zasmály, že už víme, kam opět nepojedeme. Produkty v pořádku došly a jaké bylo překvapení, když došel mail, že jsme výherkyně pobytu.

    A pobyt jsme si opravdu užily. Chata byla jako z pohádky, myslím, že chybu by nenašel ani nejnáročnější člověk. Zahrada kolem byla rovněž krásná a udržovaná. Bonus pro nás byl, že jsme si mohly s sebou vzít našeho foxe Gájuse, který většinu času trávil u jezírka s rybami, a my mohly lenošit na sluníčku, koupat se ve vířivce, nebo se ozdravovat v sauně.

    V neděli se nám opravdu nechtělo domů, dokonce jsme zapomněly i na časový posun, jen abychom měly hodinku času navíc. Takže na závěr nezbývá, než poděkovat panu majiteli za zapůjčení chaty a konstatovat, že koupě produktů firmy Himalaya se nám vyplatilo dvojnásobně.


     S pozdravem M+V T.

 

Soutěž pro naše zákazníky!
Objednejte během měsíce ledna a února 2014 produkty na www.himalaya-online.cz

za více než 1 500,- Kč a budete zařazeni do soutěže o víkendový pobyt

na wellness chatě u lesa ve Zdravé Vodě v termínu 28.-30.3.2014

pro sebe a své blízké. Soutěž končí 28.2.2014.

Čím vícekrát nakoupíte, tím se zvyšuje vaše šance na výhru.

Hodně štěstí!

Výhercem soutěže je:  M.Terschová, Brno   Gratulujeme!!!

Tvorba webových stránek a eshopů Unired.cz na systému Opencart.cz