himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Siddhalepa Kekulu dětská zubní pasta 40 g

  • Siddhalepa Kekulu dětská zubní pasta 40 g
Právě s prohlíží 12 zákazníků

Siddhalepa Kekulu dětská zubní pasta 40 g

SI02

Díky svému složení z pečlivě vybraných ájurvédských bylin je dětská zubní pasta Kekulu výborným základem pro vyvíjející se dětské zuby. Zubní pasta Kekulu omezuje infekce a výskyt nežádoucích mikroorganismů v ústech, a tím snižuje kazivost zubů, chrání

65 Kč
Cena bez DPH: 54 Kč

Popis produktu

Díky svému složení z pečlivě vybraných ájurvédských bylin je dětská zubní pasta Kekulu výborným základem pro vyvíjející se dětské zuby.

Zubní pasta Kekulu omezuje infekce a výskyt nežádoucích mikroorganismů v ústech, a tím snižuje kazivost zubů, chrání ústní dutinu a zubní sklovinu, zamezuje vzniku zubního kamene.

Dále při pravidelném používání účinně zpevňuje dásně.

Díky obsahu ájurvédských bylin osvěžuje dech.

Podporuje hojení drobných poškození v ústech.

Kekulu zubní pasta má výborné desinfekční účinky, a proto je velmi vhodná pro děti až do doby než začnou růst druhé zuby.

Použití: Na zubní kartáček naneseme menší množství zubní pasty a zuby a dásně čistěte krouživými pohyby. Po ukončení čištění důkladně vypláchněte ústní dutinu čistou vodou.

Složení: Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerine, Aqua,Sodium Lauryl Sulphate, Mimusops Elengi, Flower Ext, Glycyrrhiza glabra Rhizome/Root Ext, Cuminum Cyminum Seed Oil

Vyrobeno na Srí Lance

Množství: 40 g