himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Organic India Tulsi Oil 10ml

  • Organic India Tulsi Oil 10ml
Právě s prohlíží 8 zákazníků

Organic India Tulsi Oil 10ml

OI01

Tulsi chrání organismus před stresem, podporuje vitalitu, srdce a celý dýchací systém. Patří mezi antioxidanty a má pozitivní vliv na imunitní systém.

315 Kč
Cena bez DPH: 260 Kč

Popis produktu

Esenciální olej z „královny bylin“, Tulsi (Ocimum sanctum)- bazalky posvátné, která je nejposvátnější bylinou v Indii a je jednou z hlavních bylin indického dávného holistického zdravotního systému nazvaného Áyurvéda. 

Před použitím vždy smíchejte 3–5 kapek Tulsi esenciálního oleje s 10 ml libovolného oleje (např. olivového). Pro uvolnění napětí, následně potřete pár kapek na spánky, čelo nebo jiné místo. Vyhněte se očnímu kontaktu a uchovávejte mimo dosah dětí. U esenciálních olejů se doporučuje vyzkoušet kontakt kůže s malým množstvím oleje a zjistit tak jestli na daný olej nejste senzitivní.
Složení: Bazalka posvátná (Ocimum sanctum)
Tulsi chrání organismus před stresem, podporuje vitalitu, srdce a celý dýchací systém. Patří mezi antioxidanty a má pozitivní vliv na imunitní systém. Tulsi esenciální olej má navíc unikátní vůni a široké možnosti použití jak v přípravě koupelí, masážních olejů, tělových mlék. Je určený pouze k vnějšímu použití.


Množství: 10 ml

.