himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Urtekram dětská zubní pasta Tutti Frutti 75 ml

  • Urtekram dětská zubní pasta Tutti Frutti 75 ml
Právě s prohlíží 3 zákazníků

Urtekram dětská zubní pasta Tutti Frutti 75 ml

UR17

Tato zubní pasta voní jako ovocná žvýkačka.

105 Kč
Cena bez DPH: 87 Kč

Popis produktu

Tato zubní pasta voní jako ovocná žvýkačka. Jako všechny produkty Urtekram, ani tato pasta neobsahuje jiné než přírodní složky. Zubní pasty Urtekram účinně čistí jen za pomoci přírodních surovin. Obsažená křída, která je základem zubních past, vznikla před miliony let, je získávána z mořského dna a jemně namleta. Pasta rovněž obsahuje veliký obsah aloe vera, díky níž pomáhají chránit dásně. Pasta neobsahuje žádné nebezpečné látky a je zcela vhodná již na první zoubky pro vytváření správných návyků dítěte. Díky složení pasty je zcela bez problémů, když jí dítě trochu spolkne. Pro čištění stačí opravdu malé množství velikosti malého hrášku.

Vhodné pro: Všechny typy zubů i ty velmi citlivé Certifikáty: ECOCERT, Cruelty Free, Vegan

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou. Používej dvakrát denně, nejlépe po každém jídle.

Složení: Calcium carbonate, aqua, glycerin**, Aloe barbadensis leaf extract*, chamomilla recutita flower extract*, xanthan gum, aroma, commiphora myrrha oil, magnolia officinalis bark extract, limonene.

Množství: 75 ml