himalaya-online.cz

+420 773 660 761

TML Čaga extrakt 50 ml

  • TML Čaga extrakt 50 ml
Právě s prohlíží 8 zákazníků

TML Čaga extrakt 50 ml

TML4

Čaga je druh choroše - houby, rostoucí hlavně na břízách na Sibiři. Houba je na povrchu černá, na řezu má hnědavé zabarvení. Plodnice dorůstá velikosti od 30 do 50 cm, váží až 3 kg a roste až 10 let.

250 Kč
Cena bez DPH: 207 Kč

Popis produktu

ČAGA - Rezavec šikmý, chaga (Inonotus obliquus) je díky svým cenným obsahovým látkám široce rozšířeným houbovým produktem v řadě zemí celého světa. Vyživuje se šťávami hostitele. Sbírá se na podzim a na jaře, kdy má největší koncentraci účinných látek. Choroš Čaga se vyskytuje na jilmu, jeřabině, jasanu, ale podle zkušeností má nejvyšší léčivé účinky právě Čaga rostoucí na břízách. Tato houba je vskutku legendární. Už od pradávna se v Rusku Čaga používala jako vyhlášený léčivý prostředek. Čagou se léčil sám slavný kníže Vladimír Monomach, který trpěl rakovinou rtů. Jako účinný protirakovinný lék je Čaga a výtažek z čagy zaveden do oficiálního ruského lékopisu už v roce 1858.

  • antioxidant, adaptogen
  • upravuje acidobazickou rovnováhu
  • obnovuje narušené metabolické procesy
  • přispívá k obranyschopnosti organismu
  • antivirové, protizánětlivé a antibakteriální (zastavuje množení bakterií v těle) účinky

Složení: rezavec šikmý – čaga (Inonotus obliquus) Přídatné látky: voda, líh 38 %

Dávkování 20 – 30 kapek 1 – 2 x za den, rozmíchat v menší sklenici vody. Denní dávka 20 kapek odpovídá 140 mg plodnice rezavce šikmého. Doporučená doba užívání je 1 měsíc.

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Množství: 50 ml