himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Viprosal krém s hadím jedem 75 ml

  • Viprosal krém s hadím jedem 75 ml
Právě s prohlíží 7 zákazníků

Viprosal krém s hadím jedem 75 ml

TML11

167 Kč
Cena bez DPH: 138 Kč

Popis produktu

Svaly, záda, klouby, ztuhlost, zklidňující. Původní, nezměněná receptura. Viprosal se tradičně používá při bolestech páteře, kloubů a svalů. Viprosal naprosto ojedinělým způsobem dokáže uvolnit tenzi, ulevit při pohmoženinách, otlacích, zatuhlostech. Hlavní složkou je jed zmije obecné, který zvyšuje propustnost kapilár a ovlivňuje srážlivost krve. Po aplikování Viprosalu se zvyšuje cirkulace krve v místě postižení a zároveň se aktivují obranné mechanizmy organizmu, které umožní odplavit nežádoucí látky a oblast se velmi prohřeje. Viprosal obsahuje protidráždivé složky, snižuje bolest a jeho další složka - terpentýnový olej má antiseptické dezinfekční účinky.

Aktivní složení: Hadí jed, kafr, terpentýn.

Použití: Dle velikosti postižené oblasti Viprosal nanášejte v menších množstvích 5 - 10 g (1 až dvě čajové lžičky) na bolestivou oblast a vmasírujte do pokožky dle intenzity bolesti 1 - 2x denně do zmizení bolesti. Délka ošetřování záleží na povaze a závažnosti onemocnění.

Upozornění: V případě nesnášenlivosti - silného zarudnutí přípravek nepoužívejte, máte alergii na hadí jed. Přípravek se nesmí použít při TBC plic, těžkém poškození jater a ledvin, při nedostatečném krevním oběhu mozku a srdce. Viprosal nikdy neaplikujte v místě poškozené nebo poraněné kůže. V případě nesnášenlivosti – silného zarudnutí – přípravek nepoužívejte, máte alergii na hadí jed. Při TBC plic, těžkém poškození jater a ledvin, při nedostatečném krevním oběhu mozku a srdce přípravek nesmí být použit. Viprosal nikdy neaplikujte v místě poškozené nebo poraněné kůže. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před chladem nebo mrazem. Uchovávejte tento přípravek mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Obsah: 50g

Země původu: Estonsko