himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Skimed Krém na nohy s mumiem 40 ml

  • Skimed Krém na nohy s mumiem 40 ml
Právě s prohlíží 9 zákazníků

Skimed Krém na nohy s mumiem 40 ml

TML28

Hojení ran, s protizánětlivým účinkem. Obnovuje pokožku, zjemňuje mozoly, popraskané paty, vyživuje, regeneruje, hydratuje.

88 Kč
Cena bez DPH: 73 Kč

Popis produktu

Hojivý krém s mumiem a oleji z čajovníku a pšeničných klíčků

Krém-balzám se speciálně rafinovaný s extraktem bylin, rostlinných olejů a mumiia-Shilajit. Od dávných dob se mumio použivá pro rychlé hojení a dezinfekci ran. Shilajit - silný biostimulant, působí jako posilující činidlo, s pomocí regeneračních procesů v tkáních probíhá intenzivněji. Vhodný na popraskané paty.

- podporuje hojení rány, zlomeniny a další poškození kůže
- obnovuje kůži po  odřeninách a opruzeninách
- zjemňuje mozoly, na popraskané paty
- intenzivně vyživuje a hydratuje pokožku nohou
- má regenerační, antimikrobiální a analgetické vlastnosti

Aktivní složky: mumio, rostlinný olej a olej z pšeničných klíčků, rostlinné výtažky z jitrocele, šalvěje a třezalky tečkované, silice z máty peprné a tea tree.

Složení: voda zvláštního ošetření, mumio, rafinovaný olej z pšeničných klíčků, máta peprná silice, tea tree olej, výtažky z jitrocele, šalvěje, rozmarýnu, třezalky tečkované, rostlinný olej, Kemabu 2E reokar ATN.

Účinky: Krém na nohy s mumiem a dalšími komponenty mají výraznější hojení ran s protizánětlivým účinkem. Aktivuje krevní oběh a dýchání pokožky, hojí a vyživuje pokožku vitamíny A, B2, B5, R, K, PP, karotenem, éterickými stopovými prvky a organickými kyselinami. Díky speciálně zvoleného rozsahu rostlinného složení, přírodní oleje a nejnovější technologii v produkci bioaktivních látek, má tento krém jedinečné regenerační účinky.

Množství: 40 ml