himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Himalyo Rakytník ORIGINÁL 100% juice BIO 750 ml

  • Himalyo Rakytník ORIGINÁL 100% juice BIO 750 ml
Právě s prohlíží 1 zákazníků

Himalyo Rakytník ORIGINÁL 100% juice BIO 750 ml

hi01

389 Kč
Cena bez DPH: 338 Kč

Popis produktu

100% BIO šťáva výhradně z původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku.

Složení: 100% BIO šťáva z plodů rakytníku řešetlákového

Za studena pečlivě lisovaná šťáva výhradně z plodů původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Jeho ručně sbírané, vyzrálé plody jsou zárukou nejen mimořádně vysokého obsahu účinných nutrientů, ale i překvapivě příjemné chuti, které nelze přírodní formou u jiných druhů docílit.

Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočníchteplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyššíkoncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Proto se Himalyo rakytníkový džus vymyká běžně dostupným výrobkům z rakytníku nejen svojí chutí, ale především velmi vysokým obsahem nutrientů.

Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému. Posiluje srdeční činnost, zajišťuje normální funkci metabolismu a střevního traktu. Příznivě působí také na kůži, sliznice oka a ústní dutiny a v neposlední řadě má rakytník pozitivní účinky na mysl a je též považován za přírodní antidepresivum.

Nepoužíváme žádnou konzervaci ani zahušťovadla, jde o 100% vylisovanou šťávu v biokvalitě, s prokazatelným přínosem pro zdraví.

Doporučené dávkování: 25 ml džusu denně.

Doporučená kategorizace produktu:imunita, přírodní zdroj vitamínu C, regenerace, přírodní stimulant, přírodní antidepresivum, podpora hojení, bio.