himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Himalyo Bio Rakytník fruit oil 30 ml

  • Himalyo Bio Rakytník fruit oil 30 ml
Právě s prohlíží 4 zákazníků

Himalyo Bio Rakytník fruit oil 30 ml

Hi05

389 Kč
Cena bez DPH: 338 Kč

Popis produktu

Himalyo Rakytník Fruit Oil obsahuje olej získávaný z celého plodu původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Šetrný proces extrakce zachovává v celém spektru a své přírodní podobě neuvěřitelnou koncentraci prospěšných látek.

Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému. Posiluje srdeční činnost, zajišťuje normální funkci metabolismu a střevního traktu. Příznivě působí také na kůži.

Na rozdíl od oleje ze semen rakytníku, který se též hojně používá při kožních potížích, je hlavní benefit rakytníkového oleje z plodů znásobení prospěšných účinků rakytníku, a proto jej doporučujeme využívat zejména v kombinaci s rakytníkovým džusem nebo kapslemi.

Extrémní koncentrace nutrientů obsažených v oleji a snadnost jeho podání navíc umožňuje adekvátní a 100% přírodní podporu imunity u dětí od tří let.

Na jedinou kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet čerstvých plodů rakytníku.

Složení:

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, 100% olej z plodů)

Dávkování:

  • Dospělí: užívejte 2-7 kapek 1-3x denně.
  • Děti od 3 let: 1-3 kapky denně.

Balení: 30 ml