himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Himalyo Tibet CARDIO, 80 kapslí Akce (1+1)

  • Himalyo Tibet CARDIO, 80 kapslí Akce (1+1)
Právě s prohlíží 8 zákazníků

Himalyo Tibet CARDIO, 80 kapslí Akce (1+1)

Hi12

519 Kč
Cena bez DPH: 451 Kč

Popis produktu

Přírodní produkt himalájské medicíny s obsahem patentované CardiOmegia™. Je unikátní vysokou koncentrací Omega 7 mastných kyselin.- doplněk stravy - 

Rakytník má mnoho benefitů pro lidský organismus, jedním z nejdůležitějších je pak jeho pozitivní vliv na zdraví srdce.

Aby měl rakytník maximální možný přínos, je třeba použít vysoce kvalitní odrůdu rakytníku a z ní následně destilovat ty nejcennější nutrienty, které přispívají k normální činnosti srdce.

Proto je v Tibet Cardio obsažen výhradně rakytník tibetský, jenž je specifický nejen svým výskytem (je po původní odrůda rakytníku, která roste výlučně v Tibetu), ale hlavně vysokým obsahem nutrientů. Speciální extrakcí se následně z této unikátní odrůdy rakytníku získává patentovaná složka s názvem CardiOmega, která je velmi bohatá na Omega 7 mastné kyseliny.

  • Složení 1 kapsle: optimalizovaný bio extrakt z rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 270 mg, rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (6 mg)
  • Doporučené dávkování: 3 kapsle 2× denně
  • Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C.Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Čistá hmotnost: 30 g 

Doporučené produkty