himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Himalyo Tibet ZEN 30 ml

  • Himalyo Tibet ZEN 30 ml
Právě s prohlíží 3 zákazníků

Himalyo Tibet ZEN 30 ml

Hi08

Omlouváme se, ale produkt je dočasně nedostupný

Popis produktu

Himalyo Tibet Zen kapky 30 ml Přírodní extrakt z rozchodnice růžové vypěstované v čistém prostředí Tibetu. Pro psychickou pohodu a zmírnění stresu. Rozchodnice je výborným pomocníkem při zvládání stresových situací, neklidu, psychické únavy a vyčerpanosti. Protože se řadí mezi významné adaptogeny, pomáhá tělu adaptovat se při stresových situacích a posiluje odolnost organizmu v psychicky náročném období.

Extrakt z rozchodnice růžové se vyznačuje typicky nahořklou, trpkou chutí. I když Vás chuť Tibet Zen tedy nemusí zpočátku zcela nadchnout a budete si na ni nějaký čas muset zvykat, určitě Vás nadchnou přínosy jeho pravidelného užívání pro Váš organismus:

Zmírňuje příznaky stresu, vyčerpanosti a celkové slabosti Přispívá k psychické pohodě Zmírňuje únavu způsobenou psychickým stresem

Napomáhá nerušený spánek Podporuje paměť a koncentraci

Má příznivý vliv na zdraví srdce

Působí jako antioxidant a podporuje trávení Rozchodnice růžová má přezdívku "zlatý či arktický kořen". Je totiž výjimečná nejen svými blahodárnými účinky na lidskou psychiku, které vyvažují hodnotu drahého kovu, ale i tím, že jí vyhovují nadmořské výšky nad 2400 m n. m. Tibet Zen je extrahovaný z rozchodnice vypěstované na Tibetské náhorní plošině, protože jen zde tato rostlina správně dozrává a je obdařena bohatou dávkou nutrientů. Díky velmi vysoké koncentraci takto bohatého extraktu z rozchodnice růžové stačí pro dosažení žádoucího přínosu na psychickou pohodu člověka pravidelně užívat jen pár kapek Tibet Zen denně. 

Dávkování : 7 kapek 3x denně

Doporučené produkty