himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Purity Vision Bio levandulové máslo 120 ml

  • Purity Vision Bio levandulové máslo 120 ml
Právě s prohlíží 10 zákazníků

Purity Vision Bio levandulové máslo 120 ml

PV08

227 Kč
Cena bez DPH: 188 Kč

Popis produktu

Zklidňující péče pro citlivou pleť. Levandulové máslo má všestranné použití - jako tělové máslo, ochranný krém nebo zjemňující balzám na rty. Máslo je vyrobeno metodou pozvolného macerování, při němž jsou čerstvé snítky levandulových květů na několik týdnů naloženy do kvalitního Bio Fair Trade bambuckého másla. Vlastnosti: chrání pokožku, vyživuje, máslo je vhodné i k péči o rty, zjemňuje pokožku.

CERTIFIKÁTY: Certifikace, které ručí za tu nejvyšší kvalitu produktu:

CPK bio Označení “BIO” ručí za původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika zaručuje, že obsah složek v produktu je minimálně z 85 % přírodního původu.  V PURITY VISION® jsme hranici posunuli ještě dál. Naším cílem je, aby takto označené produkty vlastní výroby obsahovaly alespoň 95 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.  

CRUELTY FREE and VEGAN Certifikát zajišťuje, že žádný z našich produktů nebyl testován na zvířatech a také neobsahuje žádné suroviny živočišného původu.  V PURITY VISION® si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.   


Množství: 120 ml