himalaya-online.cz

+420 773 660 761

Cleanic baby Vlhčené ubrousky Atopical ECO 50 ks

  • Cleanic baby Vlhčené ubrousky Atopical ECO 50 ks
Právě s prohlíží 8 zákazníků

Cleanic baby Vlhčené ubrousky Atopical ECO 50 ks

CL01

75 Kč
Cena bez DPH: 62 Kč

Popis produktu

 Oproti běžným vlhčeným ubrouskům obsahuje řada Cleanic baby ECO Atopical jen látky na přírodní bázi. Bavlněné ubrousky i balení jsou ekologicky rozložitelné. Jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly potřebám atopické pokožky. Blahodárný mandlový olej má zklidňující a zvlhčující účinek a panthenol pokožku aktivně regeneru. Ubrousky mají neutrální pH a jsou hypoalergení.

Disponují certifikací Vegan, Cotton Incorporated a PTCA. Složení: Voda, Glycerin, Polyglyceryl-4 Oleyl Ether Olivát, Panthenol (panthenol), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej z mandlí), Sodium Borageamidopropyl PG-Dimonium Chlorid Fosfát, Inulin (inulin), Alfa-Glucan Oligosacharid, Sodná sůl Levanthan, Sorbát draselný, benzoan sodný, butylenglykol, kyselina citronová (kyselina citrónová). Čistící vlhčené ubrousky Cleanic baby ECO Atopical jsou vytvořeny pro kojence a děti tak, aby vyhovovaly potřebám atopické pokožky.

Obsahují mandlový olej a panthenol, který regeneruje citlivou dětskou pokožku. Hypoalergenní ubrousky jsou ze 100 % bavlny pěstované v ekologickém zemědělství, neobsahují vůně a mají neutrální pH. Jsou vhodné pro kojence od prvních dnů života.

Množství: 50 ks.